MARVEL

Kontakt z salonem

Marvel Sp. z o.o.

 

SALON ŁÓDŹ

Al. Śmigłego Rydza 1
93-281 Łódź
tel: (+48 42) 674 31 11
fax: (+48 42) 674 56 32
e-mail: marvel@marvel-kia.pl

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 20:00,
w soboty w godzinach: 8:00 - 15:00.
tel: (+48 42) 674 74 49

KIEROWNIK SALONU
Robert Kubacki
tel. wew. 18, tel. kom. 695 050 518
e-mail: r.kubacki@marvel-kia.pl

HANDLOWCY
Anna Dębowska
tel. wew. 14, tel. kom. 691 948 452
e-mail: a.debowska@marvel-kia.pl
Janusz Łoś
tel. wew. 13, tel. kom. 695 050 523
e-mail: j.los@marvel-kia.pl
Martyna Rychtanek
tel. wew. 15, tel. kom. 663 931 592
e-mail: m.rychtanek@marvel-kia.pl

SAMOCHODY UŻYWANE
Przemek Kowalczyk
tel. kom. 607 080 617
e-mail: przemek.kowalczyk@marvel-kia.pl

 

 

         

SALON BEŁCHATÓW

ul. Czapliniecka 62
97-400 Bełchatów
tel: (+48 44) 633 55 66
fax: (+48 44) 633 55 66
e-mail: marvel1@marvel-kia.pl

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 18:00,
w soboty w godzinach: 9:00 - 14:00.
tel: (+48 44) 633 55 66

KIEROWNIK SALONU
Marzena Rogala
tel.: (+48 44) 633 55 66, tel. kom.: 607 080 763
e-mail: m.rogala@marvel-kia.pl

HANDLOWIEC / SPECJALISTA DS. KREDYTÓW I LEASINGÓW
Jolanta Blada
tel.: (+48 44) 633 55 66, tel. kom.: 603 404 415
e-mail: j.blada@marvel-kia.pl

 

 

SERWIS MECHANICZNY ŁÓDŹ

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 - 21:00,
w soboty w godzinach: 8:00 - 15:00.
tel: (+48 42) 674 31 11 wew. 21, 22

DYREKTOR SERWISU
Mariusz Kocik
tel. kom. 605 430 530
e-mail: m.kocik@marvel-kia.pl

KIEROWNIK SERWISU
Paweł Gogolewski
tel. kom. 665 400 470
e-mail: p.gogolewski@marvel-kia.pl

DORADCY SERWISOWI
Paweł Kowalczyk
tel. kom. 603 100 037
e-mail: p.kowalczyk@marvel-kia.pl
Tomasz Żuk
tel. kom. (+48 42) 674 31 11
e-mail: t.zuk@marvel-kia.pl
Tomasz Sztekmiller
tel. kom. 603 607 130
e-mail: t.sztekmiller@marvel-kia.pl

RECEPCJA SERWISU - DORADCA
Katarzyna Kowalczyk
tel. kom. 665 604 607
e-mail: k.kowalczyk@marvel-kia.pl

 

 

 

SERWIS MECHANICZNY BEŁCHATÓW

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 - 18:00,
w soboty w godzinach: 9:00 - 14:00.
tel: (+48 44) 633 55 66 wew. 25

DYREKTOR SERWISU
Mariusz Kocik
tel. kom. 605 430 530
e-mail: m.kocik@marvel-kia.pl

KIEROWNIK SERWISU
Tadeusz Banaszczyk
tel. kom. 607 533 568
e-mail: t.banaszczyk@marvel-kia.pl

DORADCA SERWISOWY
Przemysław Wrona
tel. kom. 607 200 770
e-mail: p.wrona@marvel-kia.pl 

 

 

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY ŁÓDŹ

KIEROWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO
Mariusz Gorczyca
tel. kom. 601 084 038
e-mail: m.gorczyca@marvel-hyundai.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO
Michał Chmielewski
tel. kom. 609 090 918
e-mail: m.chmielewski@marvel-hyundai.pl

 

 

         

SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY BEŁCHATÓW

KIEROWNIK SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO
Tadeusz Banaszczyk
tel. 44 633 44 55, tel. kom. 607 533 568
e-mail: t.banaszczyk@marvel-kia.pl

 

 


 

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH
Halina Sobczak
tel: (+48 42) 674 74 49 wew. 17, tel. kom. 601 210 804
e-mail: h.sobczak@marvel-kia.pl 

 
DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH I AKCESORIÓW

ZAPRASZAMY
od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 21:00, w soboty w godzinach: 8:00 - 15:00.
tel. (+48 42) 674 31 11 wew. 23
 
Krzysztof Hoffmann
Radosław Michalski
Maciej Krajewski
 

SPRZEDAŻ DLA FIRM

KIEROWNIK DZIAŁU FLOTY
Paweł Jański
tel. (+48 42) 674 31 11, 674 74 49 wew. 16
tel. kom. 695 05 05 49
fax. (+48 42) 674 56 32
e-mail: p.janski@marvel-kia.pl

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY FLOTOWEJ
Wioletta Obraniak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej
tel: (+48 42) 674 31 11, 674 74 49 wew. 17
tel. kom.: 697 02 43 96
fax: (+48 42) 674 56 32
e-mail: w.obraniak@marvel-kia.pl
 

 
Zamknij

Nasza strona internetowa używa plików Cookie, które umożliwiają i ułatwiają korzystanie ze strony. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookie. Możesz wyłączyć pliki Cookie w opcjach swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.kia.com/pl/content/cookies/

Akceptuj Zrezygnuj
No cookie mode | Read more