Stříbrná medaile z Kia World Service Advisor v ´rukách´ společnosti ARAVER CZ

25 července 2017
210
+ Zvětšit

Společnost Kia Motors vyhlásila výsledky mezinárodní soutěže Kia World Service Advisor pro přijímací techniky z celého světa. Soutěž pořádaná každým druhým rokem s cílem určit nejlepšího přijímacího technika Kia poměřovala znalosti a technické dovednosti všech soutěžících v klíčové oblasti poprodejních a zákaznických služeb. Servisní akce byla pořádána v rodné zemi automobilky Kia.

Do soutěže se zapojilo více než 6 700 autorizovaných dealerů Kia z toho 2 500 z Evropy. V letošním ročníku se do soutěže, jejímž cílem je zkvalitňovat služby zákazníkům nabízené automobilkou Kia z celého světa, probojovalo 57 uchazečů ze 47 zemí.

V rámci letošního, již sedmého klání, byla Evropa nejsilněji zastoupena a získala tři medaile. Stříbrnou příčku vybojoval Radek Čechmánek, Vedoucí Servisu KIA ze společnosti ARAVER CZ, s.r.o. z Uherského Hradiště (Česká republika) a bronz si odvezl Eamonn Lennon ze společnosti David Buggy Motors (Irsko). Ocenění za nejlepší regionální výsledky získala Svetlana Putzlacher, pracující pro německého prodejce Autohaus Putzlacher. Zlatou medaili pak získal Dilmurodjon Juraev z Turecka.

Cílem mezinárodní soutěže je najít nejlepší přijímací techniky Kia z celého světa. Soutěžící byli vybráni na základě výsledků dosažených v místních soutěžích pořádaných v každé zemi. Účastníci během třídenního soutěžního klání prokazovali své znalosti filozofie Kia „zákazník na prvním místě“, stejně tak jako technické znalosti a dovednosti za nejrůznějších situací, včetně písemných a praktických zkoušek.